2. ples města Vizovic

DK Vizovice / 2.2.2013

Dům kultury ve Vizovicích opět rozzářil oficiální městský ples. Ač toto druhé pokračování plesu mělo mnohem menší účast než loni, stálo to určitě za to. Bohatá tombola, zajímavé vstupy, swingová a dechová hudba, příjemná společnost…

Program plesu se vesměs nelišil od loňského. Mohli jsme vidět vystoupení orientálních tanečnic při DDM Zvo­nek Vizo­vice,  něko­lik druhů před­sta­vení mažo­ret­kové a taneční sku­piny SDOM Zlín a ukázka korej­ského bojo­vého umění Taekwondo.


Nahoru

Tomáš Ševčík / fotograf na volné noze

Tomáš Ševčík

Fotografování se věnuji přes 7 let, profesionálně tři roky. Ač se tímto řemeslem částečně živím, tak jsem rád, že je z větší částí koníčkem. Fotografování je umění. A jak řekl německý spisovatel Jean Paul, „Umění není chléb, nýbrž víno života“.

Líbí-li se Vám mé fotografie a máte zájem o fotografické služby, kontaktujte mne na telefonu 733 383 868 nebo e-mailu info@sevciktomas.cz. Více informací o mých službách naleznete na mém portfoliu služeb www.sevciktomas.cz.

Máte li zájem o kteroukoli fotografii z mého portfolia, ať už ve formě fotoobrazu, plakátu nebo v digitální formě, tak mne taktéž neváhejte kontaktovat.