Masopust 2013 ve Vizovicích

Vizovice / 9.2.2013

Máme za sebou již šestý roč­ník tra­dič­ního vizov­ského Maso­pustu, pořá­daný sou­bo­rem Vizo­vjá­nek Vizo­vice. Celá akce se usku­teč­nila v sobotu 9.2.2012. Počasí nám letos přálo mnohem více než loni.

Jak vidno z fotek, účast byla ohromná. A to jak na masopustním průvodu, tak na karnevalu pro děti a večerní zábavě. Zdokumentováno máme také půlnoční překvapení v podobě tanců se světelnými meči.


Nahoru

Tomáš Ševčík / fotograf na volné noze

Tomáš Ševčík

Fotografování se věnuji přes 7 let, profesionálně tři roky. Ač se tímto řemeslem částečně živím, tak jsem rád, že je z větší částí koníčkem. Fotografování je umění. A jak řekl německý spisovatel Jean Paul, „Umění není chléb, nýbrž víno života“.

Líbí-li se Vám mé fotografie a máte zájem o fotografické služby, kontaktujte mne na telefonu 733 383 868 nebo e-mailu info@sevciktomas.cz. Více informací o mých službách naleznete na mém portfoliu služeb www.sevciktomas.cz.

Máte li zájem o kteroukoli fotografii z mého portfolia, ať už ve formě fotoobrazu, plakátu nebo v digitální formě, tak mne taktéž neváhejte kontaktovat.