Trnkobraní 2013 – VIII. Folklórní a dechový festival

Vizovice / 25.8.2013

Ač se tomu těžko věří, letos proběhl již 46. ročník světoznámého festivalu Vizovické Trnkobraní a zároveň VIII. ročník folklórního a dechového festivalu.

Z místních skupin na festivalu vystoupili Vizovjánek, Vizovský Jurášek, Děcka z Buchlovic, Vlčnovjan s c.m. Čardáš, Miklovci, Vincůch, DDM Zvonek Vizovice, mažoretky z SDOM Zlín, Brouci Band (Beatles Revival) a Jiří Schelinger Revival Band.

Ze zahraničí nás poctily svou návštěvou folklórní skupiny Kud Rudar ze Srbska a T.C. Marmara University Folk Dance z Turecka.


Nahoru

Tomáš Ševčík / fotograf na volné noze

Tomáš Ševčík

Fotografování se věnuji přes 7 let, profesionálně tři roky. Ač se tímto řemeslem částečně živím, tak jsem rád, že je z větší částí koníčkem. Fotografování je umění. A jak řekl německý spisovatel Jean Paul, „Umění není chléb, nýbrž víno života“.

Líbí-li se Vám mé fotografie a máte zájem o fotografické služby, kontaktujte mne na telefonu 733 383 868 nebo e-mailu info@sevciktomas.cz. Více informací o mých službách naleznete na mém portfoliu služeb www.sevciktomas.cz.

Máte li zájem o kteroukoli fotografii z mého portfolia, ať už ve formě fotoobrazu, plakátu nebo v digitální formě, tak mne taktéž neváhejte kontaktovat.