Trnkobraní 2014 – IX. folklórní a dechový festival

Vizovice / 24.8.2014

Letos proběhl již 47. ročník světoznámého festivalu Vizovické Trnkobraní a zároveň IX. ročník folklórního a dechového festivalu.

Z místních skupin na festivalu vystoupili Vizovjánek a cimbálová muzika Ocún, žáci ZUŠ Zlín, ABBA Rock Show Band – revival a DDM Zvonek.

Ze zahraničí nás poctily svou návštěvou folklórní skupiny Raciborský dechový orchestr „PLANIA“ (Polsko), folklórní soubor IPOLY (Maďarsko) a dechový orchestr Loče (Slovinsko).


Nahoru

Tomáš Ševčík / fotograf na volné noze

Tomáš Ševčík

Fotografování se věnuji přes 7 let, profesionálně tři roky. Ač se tímto řemeslem částečně živím, tak jsem rád, že je z větší částí koníčkem. Fotografování je umění. A jak řekl německý spisovatel Jean Paul, „Umění není chléb, nýbrž víno života“.

Líbí-li se Vám mé fotografie a máte zájem o fotografické služby, kontaktujte mne na telefonu 733 383 868 nebo e-mailu info@sevciktomas.cz. Více informací o mých službách naleznete na mém portfoliu služeb www.sevciktomas.cz.

Máte li zájem o kteroukoli fotografii z mého portfolia, ať už ve formě fotoobrazu, plakátu nebo v digitální formě, tak mne taktéž neváhejte kontaktovat.